× Filtruj

Organizacja perfekcyjnego ślubu i wesela - oszczędności dzięki Komisslubny.pl

Sortuj po:

Wynajem drewnianych gier

 Warszawa
 14.07.2024, 16:52

Wynajem drewnianych gier

 Warszawa
 14.07.2024, 16:48

Płaszcz ślubny biały złote guziki ZARA

 Warszawa
 22.02.2021, 23:00

suknia ślubna nowa

 Kraków 999 zł

suknia ślubna nowa

 Kraków
 22.05.2020, 22:00

suknia ślubna nowa

 Kraków 399 zł

suknia ślubna nowa

 Kraków
 20.05.2020, 22:00

suknia ślubna nowa

 Kraków 400 zł

suknia ślubna nowa

 Kraków
 19.05.2020, 22:00

suknia ślubna nowa

 Kraków 550 zł

suknia ślubna nowa

 Kraków
 15.05.2020, 22:00

Suknia ślubna nowa

 Kraków 700 zł

Suknia ślubna nowa

 Kraków
 26.04.2020, 22:00

Bolerko/futerko ślubne

 Czersk 400 zł

Bolerko/futerko ślubne

 Czersk
 11.02.2020, 23:00
Na stronie

Aby zorganizować perfekcyjną ceremonię ślubną oraz huczne przyjęcie weselne do białego rana, potrzeba wielu przygotowań, lecz z pewnością warto, by efekt finalny jest naprawdę zachwycający. Nie od dziś wiadomo jednak, że nie wszystko na ten dzień musi być nowe, wszak sporo rzecz można kupić z drugiej ręki, oszczędzając w ten sposób naprawdę dużo. Wszak przeciętne wesele generuje koszty na poziomie kilkudziesięciu tysięcy złotych, zatem generowanie oszczędności jest tu szalenie istotne. Właśnie dlatego powstał nasz znakomity, bardzo nowoczesny i z dnia na dzień coraz bardziej popularny komisslubny.pl, który skupia najlepsze anonse z całej Polski.

Sprzedam, kupię lub wypożyczę...

Sprzedaje, kupuje i wypożycza się tu bardzo wiele rzeczy. Mowa między innymi o sukniach ślubnych (one stanowią większość ogłoszeń), garniturach ślubnych, dekoracjach ślubnych, butach ślubnych czy chociażby zaproszeniach ślubnych i obrączkach ślubnych. Chętnych nie brakuje, a użytkowników z dnia na dzień przybywa, co bardzo nas cieszy. Istnieje jednak szereg przedmiotów, które nie pasowałyby do żadnych z owych kategorii, nie można by ich było nigdzie umieścić. Choć nie jest to z pewnością dużo ilość przedmiotów, postanowiliśmy znaleźć dla nich osobną podkategorię – dla porządku i wygody wszystkich korzystających z serwisu komisslubny.pl.

Podkreślić także należy, że w ramach każdego działu mamy trzy kategorie, które skupiają w sobie stosowne anonse. Pierwsza z nich to „sprzedam”. Zwykle to właśnie tutaj pojawia się największa ilość ogłoszeń. Kompletnie nas to nie dziwi, wszak świeżo poślubieni małżonkowie słusznie stwierdzają, że szereg przedmiotów, które pozostały po ślubnej ceremonii oraz weselnym przyjęciu, może jeszcze z powodzeniem posłużyć kolejnej parze. Kupujący otrzymują dodatkowy zastrzyk gotówki (który przydać się może chociażby na zakup wyprawki dla potomka, weekendowy wyjazd, sprzęt RTV lub AGD, meble czy inne rzeczy). Jednak nie tylko chęć zarobienia pieniędzy jest tutaj przyczyną. Zapewne każdy bowiem zdaje sobie sprawę z faktu, iż przechowywanie niepotrzebnych już przedmiotów nie ma najmniejszego sensu, zajmują one bowiem tylko przestrzeń w domu czy też mieszkaniu. Dlatego właśnie warto się ich w tej właśnie sposób pozbywać. Nie ukrywajmy tego, że jest to również proekologiczne działanie- zawsze bowiem, kiedy wykorzystujemy jakąś rzecz po raz wtóry, działamy na rzecz natury.

Aby dodać ogłoszenie w dziale „pozostałe produkty”, należy jedynie starannie opisać sprzedawany przedmiot, dodając dane kontaktowe oraz zdjęcia. Na pewno chętni na zakup znajda się bardzo szybko, a transakcja zostanie szczęśliwie sfinalizowana. I o to właśnie chodzi!

A jakie cele przyświecają osobom, które decydują się na zakup?

Z pewnością na pierwszym miejscu wymienić musimy generowanie oszczędności. W czasie przygotowań do ślubu i wesela jest to rzecz szalenie istotna, wszak liczy się każdy grosz, a wydatków jest całe mnóstwo. Oczywiście kupowanie za pośrednictwem portalu komisslubny.pl jest w pełni bezpieczne, niezwykle wygodne i komfortowe. Nie trzeba bowiem spędzać długich godzin na wizytach w stacjonarnych komisach, wystarczy tylko kilka kliknięć myszka, by znaleźć dla siebie to, czego potrzebujemy.

Nie możemy zapominać także o dziale „wynajmę”. Nie od dziś wiadomo bowiem, że szereg przedmiotów, dekoracji, strojów czy akcesoriów związanych z dniem ślubu i wesela można na jakiś czas wypożyczyć, potem zaś oddać – za niewielką opłatą. Z tej opcji korzysta dziś bardzo wiele par.

Gorąco zachęcamy pary narzeczonych oraz świeżo upieczonych małżonków do dodawania anonsów w serwisie komisslubny.pl, w dziale „pozostałe produkty”. To się po prostu opłaca!

Do góry